Malatya Havalimanı

Malatya havalimanı 1941 yılında şehrin kuzey kısmında hizmete girmiştir. Sivil - askeri kategoride yer alır. İç hatlar ve dış hatlar bulundurur. Şehrin mimarisi ve eski dönemlerden beri sakladığı doğal güzellikleri nedeni ile Malatya havalimanı çok fazla ziyaretçi kabul eden havalimanları arasında yer alır.

Malatya Havalimanı Merkez Ulaşım

Malatya havalimanı merkeze 25 km uzaklıkta bulunur. Motaş burada yolcuları şehir merkezine taşıma hizmeti vermektedir. Gezi için gelen kişiler Malatya havalimanı araç kiralama hizmetlerinden yararlanmaktadır. Hem iş gezisi hem de kültür gezisi planlayan kişiler için şehirde gezilip görülecek çok fazla alan mevcuttur. Doğası ve doğal güzellikleri ile her zaman ziyaretçiler tarafından merak edilmektedir.

Malatya havalimanı lokasyonuna uçakla gelen kişiler için özel bir araçla konforlu bir tatil deneyimi yaşamak önemlidir. Çünkü çeşitli vadileri, dağları ve kanyonları ile şehir çok fazla gezilecek yer bulundurur. Merkezinde yeme içme bakımından çok fazla mekan vardır. Bu mekanlarda yöresel yemekleri bulmak mümkündür. Yemekleri ile de ünlü olan şehirde bazı kişiler yalnızca yemek denemek için gelirler.

Malatya Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

Malatya havalimanı araç kiralama hizmeti alarak uçaktan indiğiniz gibi aracı teslim alabilirsiniz. Bu durum valizlerle birlikte farklı ulaşım araçlarını tercih ederek yorulmanın önüne geçer. Bu nedenle pek çok kişi araç kiralama hizmetini Malatya havalimanı bölgesinden almaktadır.

Firmamız uzun yıllardan beridir araç kiralama sektöründe bulunmaktadır. Tüm detaylar titizlikle takip edilmekte ve araç bakımları noktasında doğru şekilde program yapılmaktadır. Alanında uzman olan ekibimiz bu konuda müşterilerin beklentilerine uygun çözüm önerileri sunmaktadır. Uçaktan indikten sonra ve binmeden önce araç teslimleri konusunda gerekli bilgileri müşterilerimizle paylaşmaktayız. Böylece uçak kaçırma derdi olmadan rahat ve konforlu bir deneyim yaşamaları için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Araç segmentleri çok fazla olduğu için insanların beğenilerine uygun seçenekleri bulması daha kolay olmaktadır. Lüks araç çeşitleri ve ekonomik araç çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Hem günlük hem de daha uzun süreli kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. İhtiyacınız olan dönemde hangi araçların müsait olduğu ve süreç hakkında bilgileri müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.


Malatya Havalimanı
  • Malatya Havalimanı
WhatsApp Viber call