Bireysel Araç Kiralama

Bireysel araç kiralama son dönemlerde birçok kişi açısından oldukça mantıklı bir hal aldı. Araç fiyatlarının yüksek olması ve kredilerin ödemelerinin yüksek olması kişilerin artık bireysel araç kiralama seçeneklerine yönelmesini sağladı. Böylece beklentilerine uygun araçları rahatlıkla kiralama olanağına sahip oldular.

Bireysel Araç Kiralama Nedir?

Bireysel araç kiralama kişiler açısından çok fazla tercih edilen seçenekler içerisinde yer alır. Kiralama hizmetlerine göz attığınız zaman uzun dönemli ya da kısa dönemli olarak kiralama yapabileceğinizi görebilirsiniz. Kişiler için özel günlerde daha lüks bir organizasyon önemli olabilir. Bu noktada bireysel araç kiralama kapsamında lüks segmentlerde araç kiralayabilirsiniz. Düğün aracı yapmak ya da balayına giderken de kullanmak açısından tercih edilebilir.

Bireysel araç kiralama seçenekleri söz konusu olduğu zaman aracın modeli, yakıt türü ve vites seçenekleri gibi çok fazla detaya bakabilir ve daha sonra en uygun olan seçimi yapabilirsiniz. Rahat bir sürüş deneyimi olması için kişiler bazen alışkın oldukları araç tiplerini kiralamak isterler. Firmamız bu konuda zengin araç çeşitliliği ile hizmet vermektedir.

Uzun Süreli Bireysel Araç Kiralama

Uzun süreli birey araç kiralama seçenekleri çok fazla kişi tarafından tercih edilen hizmetler arasında yer alır. Araç sigortası, muayene ve diğer bakımlarla uğraşmak istemeyen kişiler uzun süreli olarak araçları kiralama imkanına sahip olabilirler.

Toplu para çıkışı yaparak yeni araç almak istemeyen kişiler için de uzun süreli kiralama hizmetleri daha doğru olacaktır. Ödeme kolaylıkları ile sunulan hizmete bakarak dilediğiniz aracı tercih edebilirsiniz.

Araç alım satımları, ikinci elde aracın değer kaybı ya da diğer giderler için düşünmek zorunda kalmadan uzun süreli bireysel araç kiralama tercihinizi yapabilirsiniz. Kasko ve sigorta gibi ödemeler de kiralama şirketi tarafından yapılmaktadır.

Firmamız bu konuda özel olarak çalışmalar yaparak araçların bakımları ve diğer tüm detaylar ile titiz bir şekilde ilgilenmektedir. Alanında uzman olan ekibimiz bu kapsamda birçok farklı araç segmenti bulundurmaktadır. Detayları görüşmek ve merak ettiğiniz konularda bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


WhatsApp Viber call