Filo Kiralama

Filo kiralama şirketler açısından çok fazla tercih edilen hizmet türleri arasında yer alır. Bir aracın satın alım işlemi gerçekleşmeden uzun süre kiralanmasına filo kiralama adı verilir. Bu hizmetten bireysel müşteriler değil kurumsal müşteriler yararlanmaktadır. Şirketler için oldukça avantajlı olan bu hizmet pek çok firma açısından tercih edilir.

Filo Kiralama Hizmeti

Filo kiralama şirketlerin çalışanları için tercih ettikleri hizmetlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Bir şirkette ihtiyaç duyulabilecek olan araçların satın alınması yerine uzun süreli bir şekilde kiralanmasıdır. Araç fiyatlarının çok artması şirketlerin bu şekilde filo kiralama hizmetinden yararlanmasında etken olmaktadır.

Filo kiralama hizmeti için ödeme koşulları firmalara bağlı olarak değişmektedir. Bazı durumlarda taksitli ödeme gibi kolaylıklar müşterilere sunulmaktadır. Çok fazla araç seçeneği olduğu için şirkete uygun olan araç segmentlerini bulmak kolaydır. Aynı zamanda aracın yakıtı ve vites tercihleri de mevcuttur.

Filo Araç Kiralama Avantajları

Şirketler için büyümeleri ve yatırım yapmaları açısından sermaye her zaman önemlidir. Filo kiralama araç almak yerine tercih edildiğinde toplu para çıkışı olmaz. Toplu para yatırımlar için kullanılarak ekstra bir yarar sağlayabilir.

Araçların bakımları, sigortaları, muayeneleri ve diğer tüm takip edilmesi gereken detaylar kiralama şirketi tarafından titiz bir şekilde takip edilir. Bu durum şirketin zamandan fayda sağlamasını sağlar. Tüm bu işlemler için zaman kaybetmek zorunda kalmaz.

Filo kiralama hizmeti aldığınız zaman KDV indirimden de yararlanabilirsiniz. Şirket açısından bir araç satın almaktan daha kolay ve hızlı bir süreç olduğu için birçok şirket araç kiralama hizmetlerinden faydalanır.

Firmamız filo kiralama hizmeti bulundurmaktadır. Müşterilerimiz için her zaman profesyonel anlamda hizmet verirken beklentilerine uygun araç çeşitliliğini bulundurmaya çalışmaktadır. Çok fazla araç seçeneği bulunduğu için farklı segmentlerde olan araçlara bakabilirsiniz. Araç değişimleri yapmak ya da birden fazla araç kiralama gibi hizmetler almak için yine firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kaç araca ihtiyacınız olduğu, ne kadar süre kiralamak istediğiniz ve hangi modelleri düşündüğünüz gibi konularda müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp Viber call