İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı birçok farklı ziyaretçi alan havalimanları arasında yer alır. İstanbul, farklı şehirlerden ve ülkelerden çok fazla ziyaret edilen bir şehir olarak karşımıza çıkar. Hem çeşitli kültürlere ev sahipliği yapması hem de aynı zamanda metropol bir şehir olması çok fazla kişi tarafından ziyaret edilmesine neden olmaktadır.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Nerede?

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı Pendik ilçesine bağlı Kurtköy'de yer almaktadır. Kadıköy’e 40 km uzaklıkta ve Taksim’e 50 km uzaklıktadır. Birçok insan ziyaretlerinde İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı lokasyonunu tercih etmektedir. Merkezi bir konumda olması nedeni ile gelen misafirler çok fazla tercih ederler.

Çeşitli ulaşım seçenekleri mevcuttur. Otobüs ya da servis hizmetleri arasında bir inceleme yaparak şehir merkezine gitmek mümkündür. Ancak şehirde birkaç gün kalacak olan kişiler hem şehri daha rahat gezmek hem de ulaşımda sorun yaşamamak açısından araç kiralama seçeneklerine göz atarlar. Araç kiralama noktasında da İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı tercih edilmektedir.

Uçaktan indikten sonra hemen aracı kiralamak gidilecek olan konumlara daha rahat ulaşmak açısından son derece önemlidir. Aynı zamanda şehirde geçirilecek vakit bittikten sonra da aracı yine İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı lokasyonunda bırakacağınız için uçağa yetişmek için stres olmaya gerek kalmaz ve yine valizlerle yorucu bir ulaşım deneyimi yaşamazsınız.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı araç kiralama hizmeti birçok kişi açısından daha rahat bir ulaşım deneyimi yaşamak için önemlidir. Kişilerin şehirde oldukları süre boyunca rahat bir şekilde gezmesi ve önemli yerleri görmesi için ulaşımı rahatlatır. Firmamız, çok farklı araç çeşitleri ile hizmet sunmaktadır.

Farklı segmentlerde çok sayıda araç bulunduğu için herkesin zevkine ve beklentisine uygun olan araçlara ev sahipliği yapmaktayız. SUV ya da sedan modeller arasından bir inceleme yaparak sizin için en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Hem lüks hem de ekonomik araç çeşitleri bulunduğu için bütçenize en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı lokasyonundan aracı teslim alarak, aynı lokasyona teslim edebilirsiniz.


    İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
    • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
    WhatsApp Viber call