Trabzon Havalimanı


Trabzon havalimanı uluslararası havalimanları arasında yer alır. Karadeniz turları gibi özel programlarında çok fazla kullanılmaktadır. Dış hatlar ve iç hatlar olmak üzere toplam iki terminal yer almaktadır. 22 Kasım 2008’de hizmete girmiştir. İç hatlar ve dışlar hatlar toplamı olarak 23.745 metrekarelik bir alana sahiptir.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Trabzon havalimanı şehir merkezine en yakın olan havalimanları arasında yer alır. Şehir merkezine uzaklığı yalnızca 6 km’dir. Toplu taşıma araçları ile şehir merkezine gitmek mümkündür. Bunun dışında araç kiralama seçenekleri ya da özel transfer hizmetleri de yer almaktadır. Trabzon havalimanı araç kiralama hizmeti görmeye gelen misafirler için çok fazla kullanılır.

Sümene manastırı ve Kızlar manastırı gibi mutlaka görülmesi gereken harika yerler mevcuttur. Yaylalar da Karadeniz’i gezmeye gelen herkes için harika bir lokasyon olarak karşımıza çıkar. Birçok farklı müze olduğu için eski dönemlere ait ve farklı uygarlıklara ait çok fazla seçenek bulundurur. Aynı zamanda camileri de görülmeye değer yapılar arasında bulunur.

Rus pazarı çok fazla ziyaretçi kabul eden lokasyonlar arasında yer alır. Botanik park, Meydan parkı ve Tabiat parkı açısından da zengin bir şehirdir. Türbeler ve kiliseler de farklı dini inançların bir arada bulunduğu bir şehir olmasını sağlamaktadır. Trabzon kalesi de görülmeye değer yerler arasındadır. Aynı zamanda alışveriş merkezleri, çarşı ve pazarları da yöresel ürünlere ulaşmayı kolaylaştırır.

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

Trabzon havalimanı araç kiralama hizmeti şehri gezmek isteyen pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Çünkü uçaktan indikten sonra aracı kiralamak ve tekrar uçağa binmeden teslim etmek için farklı lokasyon seçmeye gerek yoktur. Tüm tatil süresi boyunca konforlu bir yolculuk deneyimi açısından birçok kişi araç kiralama hizmetlerinden yararlanır.

Firmamız alanında uzman çalışma ekibi ile Trabzon havalimanı lokasyonunda araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Lüks ya da ekonomik araç çeşitlerimiz ve farklı segmentlerde çok fazla seçenek bulunmaktadır. 4x4, SUV ya da sedan araç seçeneklerine göz atarak size uygun araçları rahatlıkla bulabilirsiniz.


Trabzon Havalimanı
  • Trabzon Havalimanı
WhatsApp Viber call