İstanbul Havalimanıİstanbul havalimanı hem yerli hemde yabancı birçok farklı turiste ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul, Türkiye’nin en çok ziyaretçi kabul eden şehirleri arasında yer alır. Hem iş görüşmeleri, hem kültür gezileri hem de aynı zamanda aile ziyaretleri açısından çok fazla gelen yolcu olmaktadır. Bu nedenle günün her saati havalimanında ziyaretçiler olmaktadır.

İstanbul Havalimanı Merkez Uzaklığı Ne Kadar?

İstanbul havalimanı ile merkez uzaklığı yaklaşık olarak 42 kilometredir. İstanbul’da iş ya da gezi için bulunacak kişiler İstanbul havalimanı lokasyonundan araç kiralama seçeneklerine bakabilirler. İstanbul’a ne için gelirseniz gelin vaktiniz varsa birkaç gün daha kalmak ve farklı yerleri keşfetmek doğru olacaktır.

İstanbul’da ulaşım genelde zorlu olabilir. Bu nedenle iş ya da diğer nedenlerden dolayı gezmeye gelen kişilerin özel araç tercih etmeleri daha doğru olacaktır. Ancak ziyaretlerini uçakla yapan kişiler açısından İstanbul havalimanı lokasyonundan araç kiralama seçenekleri daha doğru olur. Böylece uçaktan indikten sonra araç kiralayabilir ve farklı bir semte araç almak için gitmek zorunda kalmazsınız.

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

İstanbul havalimanı araç kiralama hizmeti seçeneklerine göz attığınız zaman uçaktan indikten sonra havalimanı lokasyonundan aracı teslim alabileceğinizi görebilirsiniz. Valizlerle farklı semte gitmek ve farklı bir semtten araç kiralamak zorunda kalmazsınız. Ekstra zaman kaybetmeden hemen aracınızı kiralayabilirsiniz.

Araç çeşitliliği oldukça fazla olduğu için size uygun olan araçları rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Araç segmenti olarak çok fazla seçenek mevcuttur. Hem lüks araç çeşitleri hem de aynı zamanda ekonomik seçenekler arasından bir tercih yapabilirsiniz. Araçlar konforlu bir yolculuk deneyimi oluşması için özenle hazırlanmakta ve gerekli kontrolleri yapılmaktadır.

Uzman bir kadro ile İstanbul havalimanı araç kiralama hizmeti sunmaktayız. İstanbul’a gezmeye gelen misafirlerin ulaşım konusunda konforlu bir deneyim yaşaması için özenle araçları hazırlıyoruz. Günlük, haftalık yada aylık kiralama seçenekleri mevcuttur. İstanbul havalimanı araç kiralamalarda araç teslimi de havalimanına yapılacağı için uçağa yetişmeye çalışırken aynı semtte araç bırakma gibi bir sıkıntı da olmaz. Rahat bir yolculuk açısından hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


İstanbul Havalimanı
  • İstanbul Havalimanı
WhatsApp Viber call