İstanbul Beylikdüzüİstanbul Beylikdüzü İstanbul’un batısında bulunan semtlerden bir tanesidir. İstanbul, metropol bir şehir olarak çok fazla kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Ev sahipliği yaptığı tarih nedeni ile çok fazla ziyaretçi gezip eski dönemlere ait olan yapıları görmek ister. Hem kültür gezileri hem de aynı zamanda iş gezileri nedeni ile çok fazla tercih edilir.

İstanbul Beylikdüzü Gezilecek Yerler

İstanbul Beylikdüzü gezilecek yerler bakımından çok fazla mekan bulundurur. İstanbul’a iş gezisi için gelen ve Beylikdüzünde konaklayacak olan kişiler için yakınlarda gezilecek yerler mevcuttur. İstanbul Beylikdüzü West Marina birçok kişi tarafından gezmek için tercih edilen bir lokasyon olarak karşımıza çıkar. Cafe, restoran gibi alanların dışında birde spor salonu gibi özel tesisler ve plaj bulundurmaktadır.

İstanbul Beylikdüzü Yaşam Vadisi, Piri Reis parkı, piknik alanları, halk plajları, deniz canlıları müzesi, kongre ve alışveriş merkezlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle iş toplantısı sonrasında gezilecek çok fazla yer mevcuttur. Yakın semtlere de giderek İstanbul Beylikdüzü dışında farklı semtleri de görmek mümkündür.

İstanbul Beylikdüzü Kiralık Araç Hizmeti

İstanbul Beylikdüzü iş toplantıları sonrasında konaklama yapacağınız semt ise buradan araç kiralama detaylarına göz atabilirsiniz. Araç kiralayarak hem Beylikdüzü hem de aynı zamanda diğer semtleri gezme imkanına sahip olabilirsiniz. İstanbul’da ulaşım zorlayıcı olabilir ve birkaç araç değiştirmek insanları yorabilir. O nedenle daha rahat bir ulaşım olması için İstanbul Beylikdüzü araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Hem gündüz hem de akşam birçok farklı mekan keşfetmek mümkün olduğu için İstanbul’da eğlenmek için saat sınırlaması yoktur. Farklı mekanları gezmek ve doğal tarihi yapıları incelemek gezilere ekstra bir anlam katar. Aynı zamanda özel alışveriş merkezleri gibi alanlarda aradığınız ürünleri bulmanız mümkündür.

Bu konuda İstanbul Beylikdüzü araç kiralama hizmeti ile müşterilerimize konforlu bir ulaşım deneyimi sunmaktayız. Hem lüks olan hem de aynı zamanda ekonomik olan çok fazla araç çeşidi olduğu için bütçenize uygun ve zevklerinize uygun araçları rahatlıkla bulabilir ve Beylikdüzü ilçesinde kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.


WhatsApp Viber call