İzmir Karşıyaka Girne Caddesiİzmir Karşıyaka Girne caddesi birçok kişi tarafından ziyaret edilen alanlar arasında yer alır. İnsanlar için çarşıları gezmek ve Karşıyaka sahilde vakit geçirmek her zaman farklı bir hava almalarını sağlar. Bu nedenle birçok kişi açısından tercih edilen ve gezi planları arasına dahil edilen İzmir Karşıyaka Girne caddesi otellere de yakın konumdadır.

İzmir Karşıyaka Girne Caddesi Gezilecek Yerler

İzmir Karşıyaka Girne caddesi Karşıyaka ilçesinde yer alan ve otellere yakın olan bir caddedir. İnsanlar için her zaman keyifli alışveriş yapmak ve tarihi alanları gezmek eğlencelidir. İzmir Karşıyaka Girne caddesi ve bulvarı Karşıyaka’nın en çok ziyaretçi alan yerleri arasında bulunur. Çarşısı ve sahil şeridi ile her zaman gezilecek ve görülecek yerler arasındadır.

Hem çevreyolu hem de aynı zamanda sahile olan konumu nedeni ile burada kalan kişiler açısından da çok fazla tercih edilir. Eski esnafların çok fazla olması farklı bir alışveriş deneyimi yaşamak isteyen kişiler bakımından da ziyaret edilmesini sağlar. Bostanlı’ya yakındır ve özel birçok restoran bulunur.

İzmir Karşıyaka Girne Caddesi Araç Kiralama Hizmeti

İzmir Karşıyaka Girne caddesi araç kiralama hizmeti burada yaşayan, iş için gelen ya da gezi programları için konaklama tercih eden herkes için sunulmaktadır. Firmamız, geniş araç segmenti ve sayısı ile araç kiralama hizmeti vermektedir. SUV, 4x4 ya da sedan gibi çok fazla seçenek mevcuttur.

Araç kiralama hizmeti sunarken her zaman müşteri memnuniyetli odaklı çalışmakta ve bu süreçte müşterilerimizin beklentilerine uygun şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Araç bakımları ve temizlikleri kapsamında belirli periyotlarla çalışmalar yapmakta ve konforlu bir sürüş deneyimi için araçları her zaman hazır etmekteyiz.

Günlük, haftalık, aylık yada yıllık araç kiralama hizmetlerini sunmaktayız. Hem bireysel hem de aynı zamanda işyerlerine özel İzmir Karşıyaka Girne caddesi araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Uzun dönemli araç kiralama seçenekleri için detaylı bilgiyi uzman ekibimizden alabilirsiniz. Kiralama detayları, kiralama kısmında gerekli olabilecek evrak ya da belgeler hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.


İzmir Karşıyaka Girne Caddesi
  • İzmir Karşıyaka Girne Caddesi
WhatsApp Viber call