İzmir Adnan Menderes Havalimanı - İç Hatlarİzmir Adnan Menderes havalimanı - iç hatlar lokasyonu İzmir merkeze 15 km kadar uzaktadır. Gaziemir semtinde bulunmakta olup genel olarak gelen ziyaretçiler merkeze gitmek, isterler. İzmir Adnan Menderes havalimanı - iç hatlar uçuşlarının bir kısmı da tatil beldelerine gelen kişilerden oluşur.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı - İç Hatlar Ulaşım Nasıl Olur?

İzmir Adnan Menderes havalimanı - iç hatlar kapısından çıktıktan sonra İzban’la ulaşım sağlayabilirsiniz. İzban Alsancak durağı bulunur ve Konak’a gitmek isteyen yolcular burada tekrar aktarma yapmalıdır. Bunun dışında çeşitli semtlere giden otobüsler ya da taksi ile ulaşımda tercih edilebilen hizmetler arasında bulunur.

Çeşme, Alaçatı, Urla ya da Foça gibi tatil beldelerine gitmek isteyen kişiler için servisler bulunabilir ya da birkaç farklı ulaşım aracı kullanmak zorunda kalabilirler. Tatil beldelerine uzak olan İzmir Adnan Menderes havalimanı - iç hatlar ulaşımlarında araç kiralama hizmetleri de çok fazla tercih edilir.

İzmir hem kendi sahil kasabaları hem de yakınlarında bulunan şehirlerin sahilleri ile oldukça fazla tercih edilen bir şehirdir. Tatil için farklı birkaç şehir gezmek isteyen kişilerde genel olarak İzmir Adnan Menderes havalimanı - iç hatlar uçuşlarını tercih eder. Daha sonra araç kiralayacak tatil boyunca dilediği yerleri gezebilirler.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı - İç Hatlar Araç Kiralama

İzmir Adnan Menderes havalimanı - iç hatlar uçuşları sonrasında tatil yapacak kişiler için konforlu bir ulaşım olması açısından araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Uçaktan indikten sonra kiralanacak aracı dönüş uçağına binmeden önce teslim edebilirsiniz. Böylece herhangi bir koşuşturma olmasına gerek kalmadan ve stressiz bir şekilde uçağa yetişirsiniz.

Tercih edebileceğiniz çok fazla araç seçeneğimiz bulunduğu için zevkinize ve bütçenize uygun olan seçenekleri rahatlıkla bulabilirsiniz. 4x4, SUV ve sedan araç çeşitleri arasından gezi planlarınıza uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Alanında uzman olan kadromuzla birlikte müşterilerimiz için her zaman en iyi hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Sizde aradığınız tarzda araçları inceleyerek dilediğiniz süre boyunca kiralama detaylarına bakabilirsiniz. Bu konuda bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz.


İzmir Adnan Menderes Havalimanı - İç Hatlar
  • İzmir Adnan Menderes Havalimanı - İç Hatlar
WhatsApp Viber call