İstanbul Yenibosna Airport AVMİstanbul Yenibosna airport AVM genel olarak genç nüfusun buluşma noktası olarak karşımıza çıkar.  İnsanlar açısından her zaman alışveriş deneyimi yaşarken istediği markaları bir arada bulmak önem taşır. Bu nedenle İstanbul Yenibosna Airport AVM birçok farklı markaya ev sahipliği yapmaktadır.

İstanbul Yenibosna Airport AVM İçinde Hangi Mağazalar Var?

İstanbul Yenibosna Airport AVM Bakırköy’de yer almaktadır. Giyim, ayakkabı, aksesuar, kozmetik ve beyaz eşya bakımından çok fazla seçenek mevcuttur. Optik gibi birçok farklı seçenek mevcut olduğu için insanlar aradıkları ürünleri çok daha rahat bir şekilde bulabilirler. Tüm bunların yanı sıra kültür sanat ve eğlence bakımından da farklı aktiviteler mevcuttur.

Bu nedenle İstanbul Yenibosna Airport AVM çok fazla tercih edilen alışveriş merkezleri arasında yer alır. Yeme içme konusunda da çok fazla yer bulunduğu için buluşma noktası olarak tercih edilir. ATM ve döviz bürosu gibi yerler olduğu için nakit çözümleri açısından da tercih edilen detaylar içerisinde bulunur.

Mescit ve sağlık hizmetleri gibi birçok farklı seçenek mevcuttur. İnsanlar için alışveriş yapmak, yemek yemek, birşeyler içmek ve diğer ihtiyaçlarını aynı yerde bulmak için son derece doğru bir tercih olacaktır. Aynı zamanda İstanbul Yenibosna Airport AVM çeşitli etkinliklerle birlikte ziyaretçileri açısından tercih edilebilir olmaktadır.

İstanbul Yenibosna Airport AVM Araç Kiralama Hizmeti

İstanbul Yenibosna Airport AVM araç kiralama hizmetimiz ile müşterilerimize farklı segmentlerde çok fazla araç seçeneği sunmaktayız. Sorunsuz bir şekilde ulaşımda konforlu bir deneyim yaşamanız için araç bakımları ve temizlikleri doğru şekilde takip edilmekte ve özel olarak hazırlanmaktadır.

Lüks ya da ekonomik araç sınıfları arasından bir inceleme yaparak bütçenize uygun olan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Günlük olarak ya da haftalık olarak araç kiralayabileceğiniz gibi aylık kiralama seçeneklerine de bakabilirsiniz. Aynı zamanda şirketler için sunulan uzun dönemli kiralama hizmetimize de bakabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde araç bularak dilediğiniz süre boyunca kiralama detaylarını öğrenebilirsiniz. İstanbul Yenibosna Airport AVM lokasyonunda hizmet veren ekibimiz ile görüşme sağlayabilir ve bilgi alabilirsiniz.


İstanbul Yenibosna Airport AVM
  • İstanbul Yenibosna Airport AVM
WhatsApp Viber call