İstanbul Ümraniyeİstanbul Ümraniye Anadolu yakasında yer almakta olan bir ilçedir. Şehrin merkezi bölgelerinden bir tanesi olan İstanbul Ümraniye en büyük çarşılardan bir tanesidir. Çarşı ve alışveriş merkezi yoğunluğunun bulunduğu semtte alışveriş yapmak isteyen pek çok ziyaretçi bulunur. İstanbul’da konaklama için tercih edilecek semtlerden bir tanesidir ve çok fazla ziyaretçi bulunur.

İstanbul Ümraniye Gezilecek Yerler

İstanbul Ümraniye gezilecek birçok farklı yer bulundurur. Yakın semtlerde de gezmek ve değişik lokasyonları görmek isteyen kişiler için çok fazla seçenek mevcuttur. Trabzonpark sessiz sakin bir yürüyüş yapmak isteyenlerin tercih ettikleri alanlardan bir tanesidir. Dudullu parkı ise şehrin gürültüsünden uzaklaşıp dinlenmek için ziyaret edilir. Bir diğer ismi de Aşıklar tepesidir.

Bunun dışında İstanbul Ümraniye alışveriş merkezleri ve pazarları ile de ilgi çeken yerler arasında bulunur. Yakınlarında bulunan semtlerden bir tanesi Kadıköy’de kız kulesi bulunmaktadır. Yalnızca İstanbul Ümraniye değil yakın farklı semtleri de görmek isteyen kişiler için farklı bir çok gezilecek lokasyon mevcuttur. İstanbul gezilerinde tercih edilecek olan lokasyona karar verdikten sonra dikkat edilmesi gereken en önemli olan nokta ulaşım seçenekleri olur.

İstanbul Ümraniye Araç Kiralama Hizmeti

İstanbul Ümraniye araç kiralama noktasında yer alan arkadaşlarımızla görüşme sağlayarak kiralama seçeneklerine ve detaylarına ulaşabilirsiniz. Günlük araç kiralayabileceğiniz gibi haftalık yada aylık kiralama seçeneklerine de bakabilirsiniz. Özel gezi programları için kiralama yapabileceğiniz gibi şirket için uzun dönemli kiralama detaylarından da yararlanabilirsiniz.

Araç çeşitliliği çok fazla olduğu için tercih edilecek olan segment bakımından fazla seçenek mevcuttur. Dilerseniz lüks modellere bakabilir ve dilerseniz de daha ekonomik olan model çeşitleri arasından bir tercih yapabilirsiniz. Kiralama sırasında istenen belgeler için çalışma ekiplerimizle görüşme sağlayabilir ve gerekli detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Ümraniye araç kiralama hizmeti alarak gitmek istediğiniz yerlere daha rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Araçlarımızın temizlik ve bakımları belirli periyotlarla takip edildiği için konforlu bir yolculuk deneyimi yaşarsınız. Profesyonel anlamda müşteri memnuniyeti odaklı sunduğumuz hizmetlere göz atarak en iyi araç çeşitlerini bulabilirsiniz.


İstanbul Ümraniye
  • İstanbul Ümraniye
WhatsApp Viber call