İstanbul Maltepe Hilltown AVM


İstanbul Maltepe Hilltown AVM nezih alışveriş merkezlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkar. İnsanlar için hem yeme içme hem de aynı zamanda alışveriş yapmak için tercih edilmektedir. Aynı zamanda özel etkinlikler ve sinema gibi alanlar olduğu için kişiler sosyalleşmek için de burayı ziyaret etmektedir.

İstanbul Maltepe Hilltown AVM İçinde Neler Var?

İstanbul Küçükyalı’da yer alan İstanbul Maltepe Hilltown AVM bu semtte oturan kişiler için şehrin içinde bir nefes alma yeri olarak karşımıza çıkar. Eczane, döviz bürosu, kuru temizleme, kuaför, mescit ve oto yıkama gibi çok fazla hizmeti tek bir yerden almanızı sağlar. Çocuk oyun alanları, terzi ve bunun dışında seyahat acentesi bulunur.

İstanbul Maltepe Hilltown AVM birçok farklı hizmeti tek bir yerden almak için tercih edilen AVM’ler arasında yer alır. Birçok farklı markaya da ev sahipliği yaptığı için çeşitli kampanyalara ulaşmak ve indirimlerden faydalanmak mümkün olmaktadır. Şehri gezmek isteyen kişilerin de uğradığı ve çeşitli markalara ait olan ürünleri aldığı bir merkez olarak karşımıza çıkar.

İstanbul Maltepe Hilltown AVM Araç Kiralama

İstanbul Maltepe Hilltown AVM araç kiralamak isteyen kişilerin uğradıkları lokasyonlar arasında yer alır. İnsanlar için bazen işyerinde ve bazen de gezi programlarında araç ihtiyaçları olur. Bu noktada firmamızdan araç kiralama seçeneklerine bakabilirsiniz.

Geniş araç segmenti içinden ihtiyaçlarınıza en uygun olan araçları rahatlıkla bulabilirsiniz. Çok fazla araç çeşidi olduğu için herkese uygun bir model bulmak kolaydır. Hem ekonomik olan modeller hem de aynı zamanda lüks modeller arasında bir inceleme yaparak tercihlerinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz.

Kaç günlük yada aylık kiralama yapmak istediğiniz konusunda uzman olan arkadaşlarımızla görüşme sağlayabilir ve bütçe planı yapabilirsiniz. Profesyonel anlamda İstanbul Maltepe Hilltown AVM lokasyonunda araç kiralama hizmeti veren firmamız her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerimiz için bütçelerine uygun çözüm önerileri sunarak farklı araç çeşitleri içinden ihtiyaca uygun modelleri belirlemekteyiz. Daha detaylı bilgi almak ve varsa sorularınızı sormak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


İstanbul Maltepe Hilltown AVM
  • İstanbul Maltepe Hilltown AVM
WhatsApp Viber call