İstanbul Kadıköyİstanbul Kadıköy birçok kişi tarafından gezilen ve iş toplantıları açısından tercih edilen ilçeler arasında yer alır. Anadolu yakasında yer alan semt birçok kişinin gezi planları arasında da yer almaktadır. Eğlenceli zaman geçirmek ve şehrin güzelliklerine şahit olmak isteyen kişiler için oldukça fazla tercih edilmektedir.

İstanbul Kadıköy Semtinde Gezilecek Olan Yerler

İstanbul Kadıköy gezi planları söz konusu olduğu zaman kişilerin mutlaka ziyaret ettikleri semtlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Turistik bir ilçe olduğu için son derece hareketlidir. Birçok özel sahili ve caddesi bulunmaktadır. Aynı zamanda birçok yeşil alana sahiptir. Gezilecek ve görülecek yerleri oldukça fazladır.

İstanbul şehrini ziyarete gelen kişilerin uğrak noktası olan İstanbul Kadıköy özel marina ve tarihi bölgeleri ile de ziyaretçilere ev sahipliği yapar. Stadyum ve birçok farklı alışveriş merkezi de bulunduğu için turistler açısından görülmesi gereken ilçelerden bir tanesidir. İstanbul Kadıköy opera, tiyatro ve kültür merkezleri ile de ziyaretçiler için farklı seçenekler sunar.

Barlar sokağı ve Timsahlı mısır çarşısı da burada yer almaktadır. Alışveriş yapmak isteyen turistler de burada zaman geçirerek farklı alışveriş seçeneklerine göz atabilirler. Hem tarihi güzellikleri, hem doğal güzellikleri hem de aynı zamanda sanatsal açıdan gezilecek mekanları ile mutlaka görülmesi gereken bir semttir.

İstanbul Kadıköy Araç Kiralama Hizmeti

İstanbul Kadıköy semtinde konaklamaya karar verdiğiniz zaman araç kiralama seçeneklerine de göz atabilirsiniz. İstanbul’da hem Kadıköy hem de aynı zamanda diğer semtleri gezmek için ulaşım seçeneklerine doğru şekilde karar vermelisiniz. Ulaşım konusunda araç kiralama çok daha doğru olacaktır. Çünkü dilediğiniz yere gitmek ve dilediğiniz kadar zaman geçirmek için özel araç tercihi daha rahat olur.

Araç kiralama seçenekleri arasında lüks ve ekonomik araç seçenekleri mevcuttur. Bütçeniz ve zevkinize göre geniş araç çeşitleri içinden dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Kiralama süreleri ve fiyatları hakkında uzman ekibimizle görüşebilir ve size uygun olan zaman dilimlerinde hangi araçların müsait olduğunu öğrenebilirsiniz. Konforlu araç çeşitlerimizi dilediğiniz dönemlerde kiralamak için iletişime geçebilirsiniz.


İstanbul Kadıköy
  • İstanbul Kadıköy
WhatsApp Viber call