İstanbul Çekmeköy

İstanbul Çekmeköy konumu itibari ile İstanbul’da tatil yapmak isteyen kişiler açısından çok fazla tercih edilen semtler arasında yer alır. İstanbul’u gezerken aynı zamanda sahillerden de yararlanmak isteyen kişiler için İstanbul Çekmeköy konaklama için son derece doğru bir tercih olacaktır. Kuzeybatısında Beykoz ve Kuzeydoğusunda da Şile olması İstanbul’da farklı yerleri gezmek isteyen kişiler için konaklama tercihi olmaktadır.

İstanbul Çekmeköy Gezilecek Yerler

Doğa harikası İstanbul Çekmeköy iş gezisi için ya da İstanbul’u gezmek için gelen ziyaretçilerin bir çoğunun konakladığı semtler arasında yer alır. Sahil kesimlerine yakın olması ve aynı zamanda özel bir doğaya sahip olması gezerken dinlenmek isteyen kişiler tarafından tercih nedeni olmaktadır.

Mükemmel bir doğa ve yaşam kompleksi bulunmaktadır. Şehirden uzakta kafa dinlemek ve stresten uzak zamanlar geçirmek için idealdir. İstanbul Çekmeköy’de yer alan doğa parkta yürüyüş ve koşu açısından çok fazla kişinin tercih ettiği yerler arasında bulunur. Ömerli Barajı da kamp severler için son derece özel olan yer olarak karşımıza çıkmaktadır.

Piknik alanları ve tiyatroları gibi ekstra birçok farklı gezilecek yere sahip olan İstanbul Çekmeköy aynı zamanda sahil beldelerine de çok yakındır. Merkeze uzaklığı yaklaşık 21 kilometredir. İstanbul havalimanı uzaklığı ise 42 kilometredir. İstanbul’u gezmek ve görmek isteyenlerin bu tarafları da gezmesi farklı yerleri tanıması açısından önemlidir. Hem şehrin kalabalığından uzaklaşmak hem de tatilde hissetmek açısından tercih edilebilir.

İstanbul Çekmeköy Kiralık Araç Hizmeti

İstanbul Çekmeköy kiralık araç hizmeti almak hem Çekmeköy’ü gezmek hem de yakınlarda gezilecek olan sahil beldelerini keşfetmek için tercih edilen ulaşım yöntemlerinden bir tanesidir. Günlük, haftalık yada aylık kiralama hizmeti bulunduğu için bu semtte bulunduğunuz süre boyunca dilediğiniz kadar gün araç kiralayabilirsiniz.

Aynı zamanda kiralama hizmetlerinde dilerseniz ekonomik ve dilerseniz de lüks olan araçlar arasından bir tercih yapabilirsiniz. Konforlu bir yolculuk olması için araçlarımız sürekli kontrol edilmektedir. Aracı teslim alacağınız konum hakkında bilgi almak ve detayları görüşmek açısından alanında uzman olan kadromuzdan destek alabilirsiniz.


İstanbul Çekmeköy
  • İstanbul Çekmeköy
WhatsApp Viber call