Şanlıurfa GAP HavalimanıŞanlıurfa GAP havalimanı 7 Haziran 2007 tarihinde kurulmuştur. Şehir merkezine 35 km uzaklığında yer almaktadır. 12000 metrekarelik bir terminal binası bulunur. Şehri gezmek için gelen kişiler genel olarak uçakla yolculuk tercih ettikleri için Şanlıurfa GAP havalimanında inmekte ve daha sonra şehirde konaklamaya başlamaktadır.

Şanlıurfa GAP Havalimanı Ulaşım

Şanlıurfa GAP havalimanı lokasyonundan merkeze olan uzaklık yaklaşık 35 dakika sürmektedir. Havaş servis otobüsleri, özel transfer araçları, taksiler ya da bunun dışında araç kiralama seçenekleri ile merkeze ulaşmak mümkündür. Mükemmel tarihi ve kültür yapıları ile kültür turizmi denince Türkiye’nin akla ilk gelen şehirlerinden bir tanesidir.

Şanlıurfa GAP havalimanı inişinden sonra merkeze ulaşarak burada gezmek istediğiniz her yere gidebilirsiniz. Balıklıgöl şehirde görülmesi gereken alanlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Göbeklitepe mükemmel tarihi ve birçok uygarlığa ev sahipliği yapması nedeni ile kültür turizmi açısından her zaman tercih edilmektedir. Oniki havari kilisesi (Fırfırlı cami ) burada görülmesi gereken güzellikler arasında yer alır.

Karahantepe mükemmel yapıları ile mutlaka ziyaret edilmesi gereken lokasyonlar arasında yer alır. Hz İbrahim mağarası da birçok kültürden insanın merak ettiği ve ziyaret ettiği yerler içerisinde bulunur. Birçok farklı camiye de ev sahipliği yapan peygamberler şehir Şanlıurfa hem din hem de kültür turizmi açısından oldukça özel bir şehirdir.

Şanlıurfa GAP Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

Şanlıurfa GAP havalimanı araç kiralama hizmeti hem yurtiçi hem de yurtdışı turistler açısından çok fazla tercih edilir. Şehri rahat bir şekilde gezmek ve farklı yerleri keşfetmek için araç kiralamak daha doğru olmaktadır. Üstelik Şanlıurfa GAP havalimanı lokasyonundan kiralanacağı için uçaktan indikten sonra aracı teslim almak ve uçağa binmeden önce teslim etmek daha doğru olacaktır.

Firmamız, alanında uzman kadrosu ile hem lüks hem de ekonomik araç çeşitleri bulundurmaktadır. Kaç gün araç kiralamak istediğiniz ve hangi dönemde hangi araçların müsait olduğu gibi detayları rahat bir şekilde çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek organize edebilirsiniz. Her zaman alanında uzman kadromuzla birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz.


Şanlıurfa GAP Havalimanı
  • Şanlıurfa GAP Havalimanı
WhatsApp Viber call