Samsun Çarşamba HavalimanıSamsun Çarşamba havalimanı Çarşamba ilçesinde yer almaktadır. Sivil kategoride olan bir havalimanı olarak karşımıza çıkar. Samsun, birçok insan açısından gezilip görülmesi gereken bir şehirdir. Bu nedenle yılın çeşitli dönemlerde Samsun havalimanı birçok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Samsun Çarşamba Havalimanı Ulaşım

Samsun Çarşamba havalimanı şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunur. Havalimanından havaş otobüslerle yolculuk yapılacağı gibi diğer toplu taşıma seçeneklerine de bakılabilir. Samsun Bandırma Vapuru müzesi, Onur anıtı, Gazi müzesi ve Samsun Amazon heykeli gibi tarihi açıdan mutlaka görülmesi gereken güzellikleri bulundurur. Şehir tarihi açıdan çok fazla görülecek değere sahiptir.

Aynı zamanda deniz kenarında gezmek ve nefes almak da oldukça keyiflidir. Atakum sahili çok fazla kişi tarafından tercih edilen bir sahildir. Aynı zamanda deltalar, şelaleler ve göller bulundurur. Samsun havalimanı lokasyonuna uçakla gelen misafirler için araç kiralama hizmetleri çok fazla tercih edilen seçenekler arasında yer alır.

Hamam kültürünü seven kişiler için hamamlarda mevcuttur. Samsun Havza hamamları ve kaplıcaları ile ünlüdür. O nedenle şifa bulma amacıyla da insanlar buraya çok fazla ziyarete gelirler. Bu nedenle Samsun havalimanı lokasyonundan sonra araç kiralama hizmeti tercih edilmesi şehrin her yerini gezebilmek açısından önemlidir. Konforlu bir şekilde şehirde kaldığınız süreç boyunca keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Samsun Çarşamba Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

Samsun Çarşamba havalimanı araç kiralama hizmeti sunan firmamızda çok fazla araç seçeneği mevcuttur. Değişik segmentlerde oldukça fazla seçenek olduğu için kendi zevklerinize göre araç bulabilirsiniz. Samsun havalimanı lokasyonundan araç kiralanacağı için uçaktan indiğiniz zaman aracı teslim alarak, uçağa binmeden önce aracı teslim edebilirsiniz. Bu durumda farklı lokasyonda araç teslimi yapıp uçağa yetişme stresi yaşamazsınız.

Hem günlük hem haftalık hem de daha uzun süreli araç kiralama hizmetleri bulunduğu için sizde kalacağınız süre boyunca aracı kiralayabilirsiniz. Lüks araç seçenekleri olduğu gibi ekonomik olan araç seçenekleri de mevcuttur. Firmamız, uzun süredir sektörde çalışmalarına devam etmekte ve müşterimiz için en doğru hizmeti sunmaya devam etmektedir. Daha detaylı bilgi almak ve sorularınızı sormak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Samsun Çarşamba Havalimanı
  • Samsun Çarşamba Havalimanı
WhatsApp Viber call