Mardin Havalimanı

Mardin havalimanı birçok kişi tarafından ziyaret edilen havalimanları arasında yer alır. Kültür turizmi denildiği zaman akla ilk gelen şehirler arasında bulunur. Pek çok farklı kökenden insanın yaşaması oldukça zengin bir kültür oluşmasını sağlamaktadır. Birçok kilise ve cami çeşitliliği ile farklı dinlerin bir arada bulunduğu bir uygarlığı anımsatıyor.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Mardin havalimanı merkeze yaklaşık olarak 45 dakika kadar uzaklıkta bulunur. Mardin havaş ve dolmuşlarla merkeze ulaşım mümkündür. Mardin, gezilecek çok fazla yer bulundurur. Kültür turizmi açısından oldukça zengindir ve taş yapıları ile ilgi çekici bir şehir olarak karşımıza çıkar. Bu nedenle Mardin havalimanı yıl içerisinde çok fazla kişi tarafından ziyaret edilir.

Mardin kalesi gibi yıllardır var olan özel yapılar ilgi çekici mimarileri ile gezen kişileri kendisine hayran bırakmaktadır. Farklı medreseleri, manastırları ve bunun yanı sıra müzesi ile gezilecek çok fazla mekan yer alır. Mardin havalimanı gezi planı yapan kişiler açısından tercih edilen lokasyondur. Uçakla gelen kişiler buradan şehir merkezine giderler.

Mardin havalimanı ulaşım seçenekleri arasında araç kiralama hizmeti de bulunur. Bu şekilde merkeze daha rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel kültür gezisi yapmak isteyen kişiler kendi rotalarını oluşturmak ve diledikleri yerleri gezmek ister. Bu nedenle de araç kiralama hizmeti almak Mardin havalimanı lokasyonundan daha mantıklıdır.

Mardin Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

Mardin havalimanı lokasyonunda araç kiralama hizmeti sunan firmamız alanında uzman kadrosu ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Araç segmenti bakımından çok fazla seçenek bulunduğu için müşterilerimiz kendi zevklerine uygun olan araçları rahatlıkla tercih edebilir. Hem SUV hem de aynı zamanda sedan araç çeşitleri içinden tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Konforlu bir yolculuk deneyimi için aradığınız aracı firmamızda bulabilir ve kiralama seçeneklerine bakabilirsiniz. Hem günlük hem de haftalık olmakla birlikte aylık kiralama seçenekleri de mevcuttur. Sizde bu konuda ihtiyaçlarınıza uygun olan dönemlerde hangi araçların müsait olduğu hakkında görüşme sağlayabilir ve detaylı şekilde bilgi edinebilirsiniz. Diğer tüm merak ettiğiniz konular hakkında müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.


Mardin Havalimanı
  • Mardin Havalimanı
WhatsApp Viber call