Konya Havalimanı


Konya havalimanı Konya ili sınırları içerisinde yer alan askeri ve sivil uçuşların yapıldığı bir havalimanı olarak karşımıza çıkar. 141.000 metrekare alan üzerinde kurulmuş olup Selçuklu ilçesinde yer almaktadır. Hem iç hem de dış hatlar bulundurmakla birlikte her ikisi de aynı bina içerisinde bulunur.

Konya Havalimanı Ulaşım

Konya havalimanı ulaşım seçeneklerine baktığınız zaman şehir merkezine 18 km uzaklıkta olduğunu görebilirsiniz. Konya havalimanı lokasyonundan merkeze ulaşmak açısından Havaş otobüslerini tercih edebilirsiniz. Taksi ya da araç kiralama gibi hizmetlere de bakarak rahat bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Konya Mevlana ve Şems türbelerinin yer aldığı bir şehirdir. Eski dönemlere ait camileri ziyaret edebilirsiniz.

Konya’ya yakın olan farklı lokasyonları da gezip görebilirsiniz. Tuz gölü gibi görülmesi gereken birçok farklı özel yer burada yer almaktadır. İnsanların hayatında bir kez görmesi gereken yerler arasında bulunur. Konya havalimanı lokasyonundan araç kiralayarak sizde kendiniz için özel bir gezi rotası oluşturabilirsiniz. Böylece gezmek istediğiniz yerlerde dilediğiniz kadar kalabilir ve ulaşım konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

Konya Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

Konya havalimanı lokasyonundan araç kiralama hizmeti alan kişi sayısı oldukça fazladır. İnsanların her zaman kendilerini rahat hissetmesi ve aynı zamanda sorunsuz bir şekilde ulaşım sorununu çözmesi önemlidir. Firmamız, birçok farklı araç seçeneği ile birlikte Konya havalimanı araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Farklı segmentlerde çok sayıda araç bulunduğu için beğendiğiniz araçları rahatlıkla bulabilirsiniz. SUV, 4x4 ya da sedan araç çeşitlerine bakarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda en beğendiğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Hem lüks araç seçenekleri hem de daha ekonomik olan seçenekler mevcut olduğu için size uygun olan seçimleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Günlük ya da haftalık araç kiralama detaylarına bakabileceğiniz gibi daha uzun dönemli kiralama noktasında da bilgi alabilirsiniz. Uçaktan iniş ve uçağa biniş saatlerinize göre araç teslim alma ve teslim etme gibi süreçleri özenle yönetmekteyiz. Böylece uçaktan indikten sonra ya da uçağa binmeden ulaşım konusunda sıkıntı yaşamadan Konya havalimanı lokasyonu üzerinden aracı alabilir ya da teslim edebilirsiniz.


Konya Havalimanı
  • Konya Havalimanı
WhatsApp Viber call