Gaziantep Havalimanı


Gaziantep havalimanı Gaziantep il merkezinden 18 km uzaklıktadır. Gaziantep, mükemmel tarihi güzellikleri ve aynı zamanda özel yöresel yemekleri ile pek çok farklı kişinin ziyaret ettiği şehirler arasında bulunur. Bu nedenle yılın her döneminde çok fazla turist şehri ziyaret etmektedir.

Gaziantep Havalimanı Merkez Arası Ulaşım Nasıl Olur?

Gaziantep havalimanı şehir merkezinden yalnızca 18 km uzaklıkta olup özel araçla yarım saat kadar sürmektedir. İş gezileri ya da kültür gezileri kapsamında Gaziantep çok fazla tercih edilen şehirler arasında yer alır. Bu nedenle ulaşım için genelde araç kiralama seçenekleri tercih edilmektedir. Çünkü kişiler şehirde bulundukları süre boyunca gezmek ve keşfetmek isterler.

Gaziantep havalimanı konumundan araç kiralama hizmeti olduğu için herhangi bir sıkıntı yaşamadan ulaşımı rahat bir şekilde yapabilirler. Üstelik diledikleri lokasyonu dilediği gibi gezebilecekleri için Gaziantep havalimanı lokasyonundan araç kiralama hizmeti alabilirler. Üstelik uçaktan indikleri gibi aracı alıp uçağa binmeden teslim edecekleri için uçak kaçırma ya da valizlerle ulaşımda sıkıntı yaşama durumu da oluşmaz.

Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

Gaziantep havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak sorunsuz bir şekilde uçaktan indikten sonra aracı teslim alabilirsiniz. Şehirde zaman geçirdikten ve dönüş vakti geldikten sonra da uçağa binmeden önce teslim edebilirsiniz. Farklı bir lokasyona aracı teslim etmek süreci uzatacağı için Gaziantep havalimanı teslimli şekilde aracı kiralamak daha iyi olacaktır.

Bu konuda alanında uzman olan bir ekiple birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşterileri memnuniyetli odaklı çalışmalarımız ile hem lüks hem de aynı zamanda ekonomik olarak araç seçenekleri sunmaktayız. Sizde ihtiyacınıza uygun olan araçları tercih ederek şehirde bulunduğunuz sürede çok daha rahat bir şekilde gezebilirsiniz.

Farklı segmentlerde birçok farklı araç çeşidi bulunduğu için tercihlerinizi yaparken beğendiğiniz türde araçları rahatlıkla bulabilirsiniz. Günlük ve haftalık araç kiralayabileceğiniz gibi daha uzun süreli kiralama da yapabilirsiniz. Alanında uzman ekibimizle birlikte profesyonel anlamda çalışmalar yaparak konforlu bir deneyim yaşamanızı amaçlıyoruz. Bu konuda araçların özenle bakımlarını yapıyor ve sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.


Gaziantep Havalimanı
  • Gaziantep Havalimanı
WhatsApp Viber call