Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı 1997 yılında hizmete açılmıştır. Edremit ilçe merkezine yalnızca 4 km uzakta bulunur. Tatil yapmak için Edremit tercih eden kişiler için uçakla Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı lokasyonunda inmek ve sonra merkeze gitmek daha hızlı olmaktadır. Gezilecek çok fazla yeri bulunduran Edremit, günümüzde çok fazla tercih edilen tatil lokasyonlarından birisi haline gelmiştir.

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı Ulaşım Nasıl Olur?

Edremit, harika güzellikleri ve özel bir tarihe ev sahipliği yapması nedeni ile hem Ege hem de Marmara bölgelerinden çok fazla ziyaretçi tarafından tercih edilir. Akçay ve Altınoluk gibi sahile sahiptir. Burada Kaz dağları manzarasında yüzme keyfi yaşayabileceğiniz gibi özel tekne gezilerine de katılabilir ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Kaz Dağları, Güre beldesi ve Edremit körfezi gibi ziyaret edilmesi gereken pek çok farklı yer mevcuttur. Aynı zamanda Edremit’e gelmişken ünlü köylerini gezmek ve burada bulunan yöresel yemekleri tatmak da doğru olacaktır. Şelaleler, Kanyonlar, Çaylar, Tabiat Parkları ve meşhur Sarımsaklı plajı da burada yer alır.

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı ilçe merkezine oldukça yakındır. Ancak burada birçok farklı lokasyonu gezmek isteyen kişiler için araç kiralama tercihleri daha doğru olacaktır. Ulaşım konusunda sorun yaşamadan tatil boyunca birçok farklı yeri keşfetmek mümkün olur. Aynı zamanda Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı lokasyonundan araç kiralanacağı için ulaşımda stres yaşamazsınız.

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı Araç Kiralama

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak gezmek istediğiniz tüm lokasyonları rahatlıkla gezebilirsiniz. Farklı yerleri keşfetmek ve ulaşımda sorun yaşamamak açısından araç kiralama seçeneklerine bakabilirsiniz. Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı araç kiralama hizmeti uçaktan indikten sonra ya da uçağa binmeden önce araç teslimi açısından sorun yaşamanızı engeller.

Uçak kaçırma derdi olmadan ya da farklı bir lokasyona araç teslim sorunu olmadan havalimanında rahatlıkla teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz. Lüks olan araçlar ya da ekonomik olan araçlar arasından bir inceleme yapabilir ve sorunsuz şekilde seçimlerinizi yapabilirsiniz. Rahat bir yolculuk deneyimi için araçlarımızın tüm bakımları zamanında yapılmaktadır ve müşterilerimiz için her zaman konforlu bir deneyim yaşatmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı
  • Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı
WhatsApp Viber call