Ankara Armada AVM

Ankara Armada AVM ofislerin ve alışveriş merkezi bulunduran bir gökdelendir. 2003 senesinde Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi seçilmiştir. Pek çok kişi için hem işyeri hem de aynı zamanda buluşma noktasıdır. İnsanların projeleri görüşmek için ofislere gelip gittiği bir alan olarak da karşımıza çıkar.

Ankara Armada AVM Nerededir?

Ankara Armada AVM Beştepe / Yenişehir konumunda yer alır. Gemi güvertesini andıran özel bir mimari ile tasarlanmıştır. 26 katlı olan bina içerisinde ofisler ve alışveriş merkezi bulunur. Bu nedenle birçok proje ve iş toplantılarına ev sahipliği yapar. İş dünyasının birçok önemli ismi ve markası Ankara Armada AVM içerisinde yer alır.

İş dünyasının önemli markalarının yer alması Ankara Armada AVM lokasyonlarının çok önemli bir konuma sahip olmasında etkili olur. Etkinlikler ve çeşitli hizmetleri de kendi bünyesinde bulunduran bu alan çok fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapan yerler arasında bulunur. Ankara Armada AVM bölgesinde özel hizmet sunan birçok farklı firma da yer almaktadır.

Ankara Armada AVM Araç Kiralama Hizmeti

Araç kiralama söz konusu olduğu zaman güven duyulabilecek bir firma tercih etmek gerekir. Ankara Armada AVM iş görüşmeleri bakımından oldukça fazla trafiğe sahiptir. Farklı şehirlerden gelen kişiler de burada proje görüşmeleri yapmaktadır. Ankara Armada AVM araç kiralama hizmetimizle sizler için ulaşımı kolaylaştırıyoruz.

İş görüşmesi için gelen ve burada birkaç gün kalacak olan kişiler için Ankara’da güzel yerleri gezmek ve tarihi alanları keşfetmek önemlidir. Anıtkabir ziyareti ve diğer tüm ziyaretler için araç kiralama hizmetinden yararlanarak daha hızlı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ekonomik fiyat seçeneklerine bakabilir ve uygun seçimleri yapabilirsiniz.

Ankara Armada AVM kiralık araç tercihleri için çok fazla araç çeşidi mevcuttur. 4x4, SUV, lüks araçlar ya da bunun dışında daha ekonomik araç çeşitleri bulunur. Kaç gün kiralamak istediğiniz ve nasıl bir araç istediğiniz gibi konulara bağlı olarak görüşme sağlayabilirsiniz. Firmamız, alanında uzman ekibi ve birbirinden farklı araç seçenekleri ile her zaman müşterileri için en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.


Ankara Armada AVM
  • Ankara Armada AVM
WhatsApp Viber call