💖Mutlu Anneler, 💖Mutlu Kadınlar ve 💖Mutlu Yarınlarımız için İyi ki Hayatımızdasınız, İyi ki Rentals.com.tr ile Yol Arkadaşımızsınız!

Kampanya Koşulları: 
Anneler gününe özel 2 günlük ücretsiz kiralama sizi bekliyor.
Tedarikçilerimizin Genel Kiralama ve Güvence Koşulları sizler için yapılan rezervasyon da voucher olarak tarafınıza iletilecektir.

Anneler Günü Kampanya Katılım ve Araç Kiralama Koşulları

Kampanyadan 23 yaş üstü ve minimum 2 yıllık ehliyet sahibi tüm kadınlarımız faydalanabilir.
Kampanya günlük kiralamalar için olup kiralama tarihi 19.05.2024 ile 13.06.2024 tarihleri arasında yapılacak kiralamaları kapsamaktadır.
Ücretsiz kiralamaya hak kazanan kişinin depozito ve diğer ekstreler için kendi adına Kredi Kartını ibraz etmesi gerekir.
Kampanya tedarikçi filo imkanları ile sınırlıdır.
Başka kampanyalarla birleştirilemez.
• Kampanya, 2 günlük kiralama için  24 saat esasına göre yapılır. Saat aşımı ile ya da fazla güne uzayan kiralama kullanıcı tarafından karşılanır.
2 günü geçen kiralamalarda Rentals.com.tr'nin fiyatı devre dışı kalarak 3.gün ve üzeri günler liste fiyatından hesaplamaya dahil olur ve kişinin kredi kartından alınır.
Rentals.com.tr 'nin tedarikçi araç kiralama firmasının genel kiralama koşulları geçerlidir.
Rentals.com.tr bünyesindeki araç kiralama firmalarının ofislerinin olduğu il ve ilçelerde kiralamalar yapılabilmektedir. Vale ve teslim hizmeti bulunmamaktadır.
Ödeme, hediye kazanan kişi adına, 2 günlük, rentals.com.tr tarafından karşılanır. Yalnız depozito ve ek tüm giderler için kullanıcı adına ait kredi kartını ibrazı zorunludur.
Hediye kazanan kişinin kendi adına kredi kartını ibraz etmemesi durumunda kiralama işlemi yapılamamaktadır.
Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç marka ve modeline göre belirli oranda depozit tahsilatı yapılmaktadır. Bu sebeple (kira ve depozit toplam bedeli kadar) limit müsaitliğinin olması gerekmektedir. Depozit olarak tahsil edilen tutar kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, eksik yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecektir. Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansımaktadır. yüksek maliyetli kaza vb. durumlar tüm mesuliyet kullanıcı ve ödeme yapan kişiye ait olup kişi adına tüm tahsilat işlemleri yapılır.
Depozito ve ek ürünler kiralama yapılan ofiste kredi kartı ile yapılacaktır.
Kampanya yurtiçi kiralamalarında geçerlidir.
Ek ürün güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişinin isteği üzerine kendisine ait kredi kartı ile tahsil edilir.
Nakit ödeme, debit ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır.
Kira anlaşması kiralama esnasında açılır ve kiralama yapılan ülkenin kanun ve uygulamalarına göre düzenlenir.
Gerçekleşecek kiralamalarda Tedarikçi Araç Kiralama firmasının Genel Kiralama Koşulları geçerlidir.
Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir.
Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz.
1 saati aşan gecikmelerde veya gecikmenin zamanında haber verilmediği durumlarda(60dk. opsiyonludur) geçerli gün araç kira bedeli tahsil edilir. Araç kira ücreti, ek ürün ve hizmet ücretleriyle birlikte depozito tutarı kira başlangıcında kiracının sahsına ait kredi kartından tahsil edilmektedir. Kiracının teslimat esnasında bizzat bulunması gerekmekte ve ek sürücü veya farklı kişiye ait kredi kartı kabul edilmemektedir.
Kampanya binek araçlar için geçerlidir. Karavan ve motosiklet kiralama hizmetleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanyanın değiştirilmesi ,revize edilmesi, oluşabilecek finansal kriterlerin olması durumuna dair her konuda tüm haklarımız saklı kalmak kaydıyla sunulmaktadır.
WhatsApp Viber call